Oivalletaan yhdessä

Erinomaisuuteen pyrkiminen kannattaa. Se ylläpitää elämäniloista ja uteliasta asennetta. Se on jatkuvaa pyrkimystä olla paras oma itsensä. Se on meidän tapamme auttaa asiakkaitamme saavuttamaan oma erinomaisuutensa.

Ota meihin yhteyttä. Suunnitellaan ja toteutetaan yhdessä parempaa ohjelmistopalvelua.

Solenovo Oy

Kauppakatu 28
FIN-80100 Joensuu
Tel. +358 10 420 6400
info@solenovo.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: FI9657705320013069
Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut: Solenovo Oy
Ostolaskut 5728K PL 72, 00521 Helsinki

Y-tunnus: 1058666-6

Ota yhteyttä

    Toimitusjohtaja

    Juuso Enjala

    +358 50 406 7799
    juuso.enjala@solenovo.fi

    Chief Operating Officer

    Henri Autti

    +358 40 026 0021 henri.autti@solenovo.fi

    Development Director

    Riitta Väistö

    +358 40 089 2999
    riitta.vaisto@solenovo.fi

    Sales Manager

    Juha Manu

    +358 40 865 9236
    juha.manu@solenovo.fi

    Customer Success Specialist – SoleMove, KV-myynti

    Asia Volkova

    +358 40 015 3025
    asia.volkova@solenovo.fi

    Customer Success Manager – SoleCris

    Juha Markkanen

    +358 40 193 4030 juha.markkanen@solenovo.fi

    Marketing Manager

    Katja Leinonen

    +358 40 774 1534 katja.leinonen@solenovo.fi

    Product Manager – SoleMove

    Maura Zitting

    +358 40 358 8159
    maura.zitting@solenovo.fi

    Customer Success Manager – TimeEdit & SoleStudenta

    Piia Räsänen

    +358 44 065 1215
    piia.rasanen@solenovo.fi

    Customer Success Manager – SoleTM

    Riikka Murole

    +358 45 630 9626 riikka.murole@solenovo.fi